Korruptsiooni ennetamise meetmed PDF Prindi Saada link

Korruptsiooni ennetamise eest vastutav isik Tallinna Pallipõnni lasteaias on direktor, kes ka teavitab töötajaid ametiseisundist.
Direktori kontaktandmed: tel +3726587297, e-post  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. .

 

Töökohad, millega kaasneb ametiseisund, on õppealajuhataja ja direktori asetäitja majandusalal vastavalt direktori 29.08.2022 käskkirjale nr. 1-2/5.

 

Teated toimingupiirangu kohaldamata jätmise kohta

 

Vastavalt korruptsioonivastasele seadusele on ametiisikul keelatud toimingu või otsuse tegemine, kui:

 

1) otsus või toiming tehakse ametiisiku enda või temaga seotud isiku suhtes;
2) ametiisik on teadlik tema enda või temaga seotud isiku majanduslikust või muust huvist, mis võib mõjutada toimingut või otsust;
3) ametiisik on teadlik korruptsiooniohust.

 

Korruptsioonivastase seaduse § 11 lg 3 punktide 4, 5 ja 7 kohaselt ei kohaldata toimingupiiranguid
ja avaldatakse teade veebilehel:
1) kui ametiisiku asendamine ei ole võimalik asendajale esitatavatele nõuetele vastava isiku puudumise tõttu;
2) toimingute või otsuste puhul, millega avalikku ülesannet täitev asutus tagab oma töö korraldamise, välja arvatud teenistusalased otsused;
3) linnaasutuses, kui kohaliku omavalitsuse üksuse eripära arvestades oleks toimingupiirangu kohaldamine avaliku huvi seisukohast ebamõistlik.

Toimingud puuduvad.

 

 

Veebikoolitused korruptsiooni ennetuse kohta leiab SIIT.

 

Tallinna Lasteaed Pallipõnn  vastutavad ametiisikud, kes teenuste tellimisel ja ostutehingute läbiviimisel peavad lähtuma korruptsioonivastasest seadusest ja sellega kaasnevataest piirangutest on määratud direktori käskkirjaga 29.08.2022 nr.1-2/5  õppealajuhataja Riina Laev ja direktori asetäitja majanduse alal Marina Saaremägi.

HA korruptsiooni ennetamise juhendi leiab SIIT. 


Viimati uuendatud 25.08.2023