Tartu Ülikooli innovatsioonikooli konkurss PDF Prindi Saada link

2013 aasta kevadel osales meie lasteaed Tartu Ülikooli innovatsioonikooli konkursil. Konkursile laekus 110 taotlust erinevatelt haridusasutustelt üle Eesti. Lõpliku valiku tegemisel sai määravaks Tartu Ülikooli õpetajakoolituse vajadused. Innovatsioonikoolide kõrval valiti välja 39 õppeastutust, sealhulgas ka Tallinna Lasteaed Pallipõnn, kellele tehti ettepanek hakata Tartu Ülikooli innovatsioonisõbraks. Meie lasteaia edaspidine roll innovatsioonisõbrana on eelkõige teadus - ja arendustöö ning esma - ja täiendõppe läbiviimise partneriks olemine. Juunis 2013 toimus Tartus esimene innovatsioonisõprade kokkusaamine, kus meie lasteaiast esinesid posterettekandega õpetajad Marge Simmermann ja Egle Kaljaspolik.

Tartu Ülikooli kiri Tallinna lasteaed Pallipõnnile.

Viide 23. augusti 2013 Õpetajate lehe artikle.

Lisatud 03.09.2013