PALLIPÕNN ROKKIS TÄIEGA! PDF Prindi Saada link

_MG_6402 2009. aastal otsustasime isadepäeva tavapärasest erinevalt tähistada. Reedel, 6. novembril esietendus Pallipõnni lasteaias rokkmuusikal Barni. Barniga kaasa laulma ja rokkima olid kutsutud isad, emad, vanaemad, vanaisad, õed ja vennad.
Muusikali tegevus toimus kaugel seitsme maa ja mere taga – magusa maitse maal, kus elab magus mõmmi -Barni. Tema tegemisi jälgisid televiisorist tigedad teismelised (tiinekad), kel Barni reklaamist tõsiselt villand. Nii tekkis otsus koolist poppi teha, magusa maitse maale kohale lennata, Barni üles leida ja see "jama" ära lõpetada... Järgnesid sekeldused kommimaa kuninga endaga!
Kuna Pallipõnni lasteaias on 13 rühma, etendati rokkmuusikali kolm korda, et kõik väikesed-suured ikka saali ära mahuksid ja rokkida saaksid. Etenduses esinesid ka 7 lasteaialast, kes mängisid teismeliste nooremaid õdesid-vendasid. Etenduse lõpus haarati kaasa ka isad, kes ette teatamata lastekasvatamise teemal diskuteerima pidid. Tiinekate karistamiseks pandi isa sõna maksma ja peab ütlema, isad oskasid kõik väga loovad olla.
Rokkmuusikali tõmbas käima ja aitas läbi viia kummikomm Konn, kes oli DJ rollis. Etenduse lõpetuseks jagas Barni kõikidele lastele kommi, seejärel said isad lastega koos rühmas edasi rokkida, pappkastidest maju meisterdada ja rokisuupisteid süüa.

Täname kõiki lapsevanemaid,
rokimeeskonda ja
kõiki Pallipõnni töötajaid, kes peo käima lükkasid!
Pallipõnni muusikaõpetajad Heddi ja Liisi

Lisatud 10.11.2010