PALLIPÕNNI LAPSED ESINESID KOGUPEREFESTIVALIL PDF Prindi Saada link

koguperefestival 24.-25. mai 2014 toimus Mustamäel Männi pargis koguperefestival, kus teiste hulgas astusid laval üles ka Pallipõnni lasteaia lapsed.

 

15. minutilise kava jooksul said festivali külalised pühapäeval nautida Vikerkaare laste, Naksitrallide ja Karlssonite rühma laste toredaid etteasteid.

 

Liikumisõpetajate Helgi Palmi ja Katrin Rõõmusoks juhendamisel tuleb esimesna esitusele Naksitrallide ja Karlssonite rühma tüdrukute keeruline akrobaatikakava „Buratino“, mis muuhulgas     pälvis 2014 aasta veebruaris Akrofestil „Parima soorituse“ tiitli.

 

Kava jätkub lauluga „Olen õnnelik“, mille esitab Vikerkaare laste rühma Arti Tomi muusikaõpetaja Liisi Pikpoomi juhendamisel. Sama õpetaja juhendamisel tuleb esitusele veel kaks laulu. Sellest, mis on hea, parem, kõige parem, laulab Naksitrallide rühma Kirke ning kava lõpus esineb Karlssonite rühma Linda lauluga „Naerune suu“.

 

Lisaks võimlejatele ja lauljatele olid oma sõnaosavust tulnud näitama Pallipõnni tublid luuletuste lugejad Kuldar, Oskar, Laura ja Violeta, kes esitasid kokku kolm luuletust „Poisid“, „Pagana kodu“ ja „ Minu aastad“. Luuletused oli lastele selgeks õpetanud rühmaõpetajad Kaisa Kungus ja Gladi Sivard.

 

Lustakas koguperefestival pakkus kahel päeval rõõmu nii suurtele kui väikestele.

 

 

Riina Laev, Tallinna Lasteaed Pallipõnn õppealajuhataja

Lisatud 29.05.2014