TALLINN TUNNUSTAB PDF Prindi Saada link

Tallinna haridusamet tunnustab 7.oktoobril 2016 Lennusadamas pedagooge kategooriates „Noor õpetaja“ ja „Tallinna aasta õpetaja“.

raili Tunnustuse „Noor õpetaja 2016“ saavad: Esper Kaar (Tallinna Järveotsa Gümnaasium), Olesja Kazeko (Tallinna Kopli Noortemaja), Maarja Kell (Tallinna Reaalkool), Oksana Kokina (Tallinna Läänemere Gümnaasium), Kristel Kotta (Tallinna Ühisgümnaasium), Maria Malzjomov (Gustav Adolfi Gümnaasium) Raili Mitt (Tallinna Lasteaed Pallipõnn), Dana Ots (Tallinna Lasteaed Männimudila) ja Maire Smirov (Tallinna Kadaka Lasteaed).

Anneli Tallinna aasta õpetajad 2016 on: Viktoria Beduhhina (Lasteaed Ojake), Monika Gorkin (Rocca al Mare Kool), Eva Kalbus (Tallinna 32. Keskkool), Anita Kalmus (Merivälja Kool), Anu Kušvid (Tallinna Saksa Gümnaasium), Elen Kõima (Tallinna Haraka Lasteaed), Anneli Laursoo (Tallinna Lasteaed Pallipõnn), Jonas Lemmik (Tallinna Õismäe Gümnaasium), Katri Liivak (Tallinna Nõmme Põhikool), Liivi Listra (Tallinna Lasteaed Pääsusilm), Christina Lään (Lasnamäe Gümnaasium), Merike Müürsepp (Tallinna Lasteaed Kikas), Grüüne Ott (Tallinna Lasteaed Sipsik), Kadri Pajo (Gustav Adolfi Gümnaasium), Tiina Piisang (Tallinna Kopli Ametikool), Natalia Presnetsova (Tallinna Pae Gümnaasium), Helina Reino (Gustav Adolfi Gümnaasium), Tiiu Tammemäe (Tallinna Rõõmupesa Lasteaed), Mari Tammur (Ristiku Põhikool) ja Aade Veskimägi (Jakob Westholmi Gümnaasium). Viide Tallinna Haridusameti kodulehele.

Palju õnne!

Lisatud 05.10.2016