TALLINNA ÕPPENÕUSTAMISKESKUS ALUSTAS TAAS TÖÖD PDF Prindi Saada link

Tallinna linn taastab õppenõustamisteenuse kättesaadavuse parendamiseks Tallinna Õppenõustamiskeskuse tegevused.

Õppenõustamiskeskuses saab taotleda logopeedi, psühholoogi ja eripedagoogi nõustamisteenust. Eelneva kokkuleppe alusel võtab keskuses vastu ka psühhiaater. Keskuses töötavad nii eesti kui ka vene töökeelega spetsialistid ja nõustamine on tasuta.

Tallinna Õppenõustamiskeskuse kontaktid:

E. Vilde tee 120, 12618 Tallinn; telefon 640 4938, 57 409 750 (vastuvõtuajal)

See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Vastuvõtuajad on

E 16.00-18.00

K 17.00-19.00

R 9.00-12.30.

Tallinna Õppenõustamiskeskuse info töökorralduse ja spetsialistide kontaktide kohta on kättesaadav Kadaka Põhikooli kodulehel  www.kadakakool.edu.ee  - õppenõustamiskeskus.

Täpsem info

Milena Pogodajeva