PALLIPÕNN SAI 46 AASTASEKS PDF Prindi Saada link

DSCN7015

30. jaanuarist kuni 3. veebruarini 2012 oli Pallipõnnis jälle traditsiooniline sünnipäeva nädal. Sünnipäeva nädala raames toimus hulk põnevaid üritusi, kus rõõmu jätkus nii suurtel kui väikestele.

Nädal algas Pallipõnni õpetajate etendusega „Kõik mulle“, kus erinevate rühmade pedagoogide koostöös valmis humoorikas igapäeva elu väärtusi kajastav näitetükk. Etendus rääkis ahnest varesest, kes kavalusega teistelt asju välja pettis, kuid tänu sõpradele õppis olema lõpuks korralik ja viisakas.

Kolmapäeva hommikul ootasid lapsi saalis kostümeeritud Hambaarst, Hambahari ja Sööbik, kes läbi lõbusate mängude ning põnevate tegevuste õpetasid lastele hammaste tervishoidu.  „Terved ja rõõmsad hambad“ oli üks igati meeldejääv lastepidu, kus sai ka lisaks meelde tuletatud hammastele kasulikud ja kahjulikud toiduained ning kõigil oli võimalus läbi akrobaatiliste harjutuste muutuda roomavaks kummikommiussiks, veerevaks leivapätsiks ning pritsivaks mandariiniks. Peo lõpetas ühine porgandisöömine, mis rõõmustas nii lapsi  kui ka nende terveid hambaid.

Neljapäeva hommikul ootasime põnevusega Lõvi Leo külaskäiku. Nii vurasidki varsti lasteaia hoovi sini – valged politseiautod. Kuna Lõvi Leo oli kaasa võtnud ka hulga abilisi, siis said lapsed oma liikus alaseid teadmisi jagada päris politseinikega, osaleda helkuri testis ning uudistada politseiautosid nii seest kui väljast. Kingituseks sai iga laps endale Lõvi Leo helkuri.

Sünnipäeva nädal lõppes traditsioonilise tordi valmistamisega. Õhtul kogunes kogu lasteaia pere saali pika tordilaua äärde, et ühiselt süüdata küünlad ja soovida Pallipõnnile õnne ning laulda kõik koos Pallipõnni laulu. Juba traditsiooniks kujunenud, said küünlad tordil puhuda need lapsed, kes sügisel alustamas kooliteed.

 

Lisatud 07.02.2012