PALLIPÕNNI LAPSED ÕPPISID KODUS DISTANTSÕPPE AJAL SOTSIAALSEID OSKUSI PDF Prindi Saada link

Pallipõnni lasteaias pöörati distantsõppe ajal kodudes palju tähelepanu sotsiaalsete oskuste õpetamisele. Vanemad tegutsesid koos lastega aktiivselt õpetajate poolt saadetud koduülesannete järgi ning andsid pere ühistest tegemistest tagasisidet toredate fotopostituste näol.

 

Läbi igapäevaste kogemuste ja ka ohtlikke tegevusi sooritades koos ema või isaga, õppisid lapsed enesekindlust ja iseseisvust. Koos isadega oli põnev kaevata maad, saagida ja lihvida ning ka kalal käia.

 

Räägiti ka üksteise hoidmisest, hoolimisest ja aitamisest. Emadele tegi kõige rohkem head meelt, kui lapsed neid kokkamise juures abistasid ja taimede eest hoolitsesid. Kodudes ootasid laste tähelepanu lemmikloomad, kelle eest hoolitsemine - toitmine, jalutamine ja mängimine oli väga hea sotsiaalsete oskuste arendaja.

 

Enamus vanemaid on distantsõppe ajal väga palju osalenud laste tegemistes ja õppeprotsessis, mis omakorda andis palju positiivsust ja motivatsiooni lastele edaspidiseks.

aiatööd kartuli koolrimine lilli kasvatamas väike Maiken KanaJaVutitibudega naksid puid ladumas piilu lihvimas saagimas viplala kalal väike viplalad kokkamas koos emaga

 

Lisatud 14.05.2020