TALLINN TUNNUSTAS AASTA ÕPETAJAID PDF Prindi Saada link

Kolmapäeval, 5. oktoobril 2011 toimus Tallinna Raekojas õpetajate päeva pidulik tähistamine, kus pealinna tublimatele õpetajatele anti üle Tallinna aasta õpetaja, innovaatilise õpetaja, e-õpetaja ja noore õpetaja tunnustused ning parimale kooli- või lasteaiajuhile omistatakse Tallinna aasta haridusasutuse juhi tiitel.

Tallinna Aasta õpetaja 2011 tiitli pälvis teiste hulgas Tallinna Lasteaed Pallipõnn Pöial Liiside rühma õpetaja Katrin Kuld. Aasta õpetajaid autasustati Tallinna Haridusameti aukirja ja nimelise medaliga ”Tallinn tänab”, rahalise preemia  ning Tallinna Haridustöötajate Ametiühingu  Liidu kinkekaardiga.

Noored õpetaja tunnustusele said kandideerida pedagoogid, kes on oma asutuses töötanud 2-5 aastat. Nad võtavad vastu põnevaid väljakutseid, on avatud ja loovad, pakuvad lastele mitmekesiseid ning huvipakkuvaid tegevusi ning peavad oluliseks neis edutunde tekitamist. Noored õpetajad on pidevalt valmis ennast täiendama ja juurde õppima. Nad on avatud ja usaldusväärsed, abivalmis ja kohusetundlikud, tänu millele nad on pälvinud lugupidamise nii õpilaste, lapsevanemate kui kolleegide hulgas.

Tunnustuse Noor õpetaja 2011 pälvis teiste hulgas Tallinna Lasteaed Pallipõnn Naksitrallide rühma õpetaja Kaisa Kungus. Neile anti üle Tallinna Haridusameti tunnustus, rahaline preemia ja Ametiühingu Liidu kinkekaart.

 

Lisatud 07.11.2011