PALLIPÕNNI KOOLIEELIKUD OSALESID TOOTJAVASTUTUSORGANISATSIOONI OÜ PROJEKTIS PDF Prindi Saada link

29. jaanuaril 2019 külastasid Tallinna Pallipõnni lasteaeda loodusesõbrad Liina ja Tiina, kes jagasid koolieelikutele teadmisi selle kohta, kuidas hoida loodust meie ümber puhtana.

Üheskoos lastega arutleti teemal, kus on prügi koht, kuidas prügi õigesti sorteerida ja mis saab prügist edasi. Projekti raames viisid Liina ja Tiina läbi lõbusa õppetegevuse, kuhu olid kaasatud ka lapsed ning kus lastel tuli aidata loodusesõpradel prügi õigesti sorteerida.

Õppetegevuse käigus said lapsed tead, miks on jäätmete sorteerimine ja taaskasutamine vajalik ning kuidas hoida maakera puhtamana.

Ürituse lõpus said kõik projektis osalenud lapsed ja õpetajad endale looduseõbra märgi.

Projekti viis läbi Tootjaorganisatsioon OÜ. Suur tänu Liinale ja Tiinale!

liinatiina1 liinatiina2 liinatiina3 liinatiina4 liinatiina5

Lisatud 29.01.2019