PALLIPÕNNI LAPSED LUSTISID ÕUES KOOS PEETRI JA POTSATAJAGA PDF Prindi Saada link

Sügisel käis Naksitrallide rühma õpetaja Kaisa "Persona Dollsi" koolitusel. Tagasi koolituselt tuli ta koos nukk Peetriga, kes käib nüüd Pallipõnni lasteaias. Täna käis Peetril lasteaias külas tema kaisukas Potsataja.

Peeter ei julge eriti eesti keeles rääkida, seepärast aitab teda õpetaja Liisi. Liisi kõrva saab sosistada kõike, mis Peeter lasteaia sõpradele rääkida tahaks.

Näiteks seda, et tal on kaisukas Potsataja, kes elas alguses Marokos, sõitis sealt apelsinikastis rongiga Venemaale ja nüüd käib vahest Peetriga koos lasteaias.

Ja seda, et talvel toitsid nad koos Potsatajaga tihaseid ja et Peetri vanaema oskab väga ilusasti klaverit mängida ja Peeter proovib ka oma näppe sama kiirelt liigutada.

Ja kuidas Potsataja oskab aafrika trumme mängida ja aafrika tantse tantsida aga eesti kõige kiirem rahvatants ei tule tal kuidagi välja.

Peetril on palju põnevat oma sõpradele rääkida ja näidata ning koos kaisuka Potsatajaga on julgem.

potsataja1 potsataja2 potsataja3 potsataja4 potsataja5 potsataja6 potsataja8 potsataja7

Liisi Pikpoom ja Heddi Reinsalu, Pallipõnni lasteaia muusikaõpetajad

Lisatud 20.04.2018