PALLIPÕNNI LASTEAIAS PEETI PALLIPIDU PDF Prindi Saada link

Pallipäev

Tallinna Pallipõnn lasteaias on alati väärtustatud tervist, liikumist ja koostööd. Juba teist korda toimus lõbus spordipidu Mustamäe Tervistedendavatele lasteaedadele.

 

 

11. mail 2016 toimus Pallipõnni lasteaias Mustamäe Tervistedendavate lasteaedade Pallipidu. Idee ürituse korraldamiseks tekkis lasteaia nimest. Samuti on pall olnud alati laste lemmik võimlemisvahend ning võimaldanud läbi viia erinevaid tegevusi.

 

Pallipeol osalesid lisaks Pallipõnni lastele Kikase, Männi, Rõõmupesa ja Kiikhobu lasteaia koolieelikud. Ürituse eesmärgiks oli veeta lõbusalt aega, teha koostööd, saada uusi teadmisi ja mängida sportlikke pallimänge.

 

Lapsed said õuealal liikuda orienteerumiskaardi alusel ja osaledes viies erinevas tegevuskeskuses. Mängiti lihtsustatul kujul võrkpalli, saadi juurde teadmisi jalgpallist ja reketispordi aladest. Muusika rütmis lennutati palle langevarjul ning oma häält kasutades sai anda kaaslastele edasi rannapalli ja hüpata hüppepallidega.

 

Erinevaid keskuseid juhtisid lõbusad Pallipõnni õpetajad, kes olid end riietanud vastavalt Pallipõnni maskoti värvidele. Lõpetuseks said kõik osalejad kingituseks pallid ja diplomi aktiivse osavõtu eest.

 

Pallipeost on saanud meie maja tore traditsioon, mis on pakkunud palju mängulusti erinevatele lastele. Tahaksime ka tulevikus jätkata pallimängude tutvustamist, et koostöös teiste lasteaedadega tegevust nautida.

 

 

 

Helgi Palm, Tallinna Pallipõnni Lasteaia liikumisõpetaja

 

 


Lisatud 12.05.2016