PALLIPÕNNI LASTEAIA KARLSSONITE RÜHM OLI EDUKAS PARDIRALLI REKLAAMPLAKATI JA - VIDEO KONKURSIL PDF Prindi Saada link

pardiralli 1 pardiralli 2

9.veebruarist kuni 31. märtsini 2016 Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu ja SA TÜ Kliinikumi Lastefondi üleskutsel  üle – Eestiline reklaampalkati ja video konkurss teemal „Miks ma linde ei toida“. Konkursi eesmärgiks oli teadvustada lindude toitmisega seotud ohte.

 

Pallipõnni lasteaiast osales konkursil reklaamklippidega Karlssonite rühm, juhendaja Gladi Sivard.Töntsa-Täntsade rühm, juhendajad Raili Mitt ja Egle Kaljaspolik. Vikerkaare laste rühm, juhendajad Mariana Koho ja Epp Maasikas.

Karlssonite rühm esitas konkursile reklaamklipi „Part kes ei söö leiba on rõõmus“, mis pälvis võidutöö lasteaedade kategoorias (video: https://youtu.be/VOKsG6HLbtU).

10. mail 2016 külastas lasteaeda Pardiralli maskott Piilupai koos TV 3-ga.  Võiduauhinna Karlssonite rühmale andsid üle Pardiralli esindajad Kaiu Kostabi ja Ragnar Põllukivi.

Viide: https://www.facebook.com/Pardiralli/?fref=nf

  pardiralli tänukiri Piilupai Karlssonitele rühmale auhinda üle andmas

Lisaks lasteaedadele jagati auhindu veel kolmes kategoorias:

I kooliaste - võidutöö Meediklubi Tartu grupp, juhendaja Marleen Voss (plakat) ning Minni Riin Lamp ja Karina Krit Tartu Kivilinna koolist, juhendaja Anne Orav (video)

II kooliaste – võidutöö Nukufilmi Lastestuudio, juhendaja Sondra Lampmann (video)

III kooliaste – võidutöö Artur Randmann (video)

 

Kokku laekus konkursile üle 100 töö. Žürii oli väga rõõmus, et veelindude tervis nii paljudele korda läheb.

 

 Riina Laev, õppealajuhataja

 

Lisatud 10.05.2016