PALLIPÕNN PIDAS SÜNNIPÄEVA PDF Prindi Saada link

Palju õnne Pallipõnn Pallipõnn pidas järjekordset, arvult juba 49 sünnipäeva. Selle raames toimus lastele palju põnevaid üritusi. Rõõmu ja lusti jätkus kogu nädalaks.

Teisipäeval käisid lasteaias külas Tallinna Muusikakeskkooli õpilased, kes andsid südantsoojendava kontserdi, näidates oma suurepäraseid oskusi erinevatel muusikainstrumentidel mängides.

Kolmapäeval toimus suur Lamba-aasta karneval, kus peatähelepanu oli suunatud ühtviisi nii muusika - kui ka liikumisaastale. Pidu juhtis vahva  "lambapaar", kelleks olid liikumisõpetajad Helgi ja Katrin.

Lisaks sportlikele mängudele ja võistlustele said lapsed näha ka oma silmaga villa kraasimist ja lõnga ketramist.

Neljapäeva hommikul olid kõik lapsed kutsutud saali osa saama muusikaasta üritusest "Su nägu kõlab tuttavalt".

Lisaks väikestele tublidele Pallipõnni solistidele esinesid ning hoidsid ühtviisi ka peo meeleolu üleval Pallipõnni õpetajate näol tuntud muusikatähed Jüri, Lea, Üllar ja Ines.

Kõige rohkem tundis aga laste toredatest lauludest rõõmu loomulikult Pallipõnn ise, kelleks seekord oli kostümeeritud õpetaja Laura.

Sünnipäeva nädal lõppes reedel traditsioonilise tordi valmistamisega rühmades ning piduliku aktusega saalis.

tort lammas lambaasta karneval

Palju õnne Pallipõnn!