PALLIPÕNNI LASTEAED PIDAS SÜNNIPÄEVA PDF Prindi Saada link

Pallipõnni lasteaed mustamäel pidas oma järjekordset sünnipäevanädalat. Selle puhul toimus lasteaias kogu nädala vältel ka plaju põnevaid üritusi.

Palju õnne

 

Sünnipäeva nädal algas Solistide päevaga, kus peaesinejateks loomulikult Pallipõnni tublid laululapsed. Õpetajate näol olid kohal ka "superstaarid" tuntud telesaadetest "Su nägu kõlab tuttavalt" ja " Me armastame Eestit". Teisipäeva hommikul said lapsed vaadata õpetaja Gladi ja Maarja-Liisa juhendamisel Karlssonite rühma laste vahvat ja kaasahaaravat etendust "Lumememm". Õhtupoolikul ootasime aga külla Nõmme Noortemaja balletiringi väikeseid baleriine, kes andsid toerda balletietenduse.

Sina minu jaoks

Kolmapäeval tõi Pallipõnni õpetajate näitetrupp Anne-Ly juhendamisel lavale järjekordse südantliigutava loo sõprusest "Sina minu jaoks".

 

Neljapäeval aga osalesid kõik Pallipõnni lapsed ja õpetajad "Taliolümpial". Nagu ühele korralikule olümpiapeole kohane, algas üritus ronkäiguga. Seejärel tutvustas olümpia maskott "Karu" lastele olümpiasümboolikat. Lisaks põnevatele ja pingelistele võistlustele, kus lapsed said oma oskusi ja võimeid proovile panna, said kõik peost osavõtjad nautida ka kuneid etteasteid nii õpetajate uisutrupi esituses kui ka Karlssonite rühma tüdrukute akrobaatikakava "Buratiino" vaadates.

 

Sünnipäeva nädal lõppes reedel, kus hommikupoolikul toimus rühmades sünnipäevatordi valmistamine ning õhtul pidulik aktus. Kogu Pallipõnnipere sai üksteisele õnne soovida ning loomulikult oli ka kohal nädala peakangelane "Pallipõnn" ise , kes nüüdseks siis juba 48 aastane.

tort 2014


Lisatud 10.02.2014