PALLIPÕNNI LASTEAIAS TOIMUS VAHVA KESKKONNATEEMALINE ORIENTEERUMISMÄNG PDF Prindi Saada link

Mai on keskkonna - ja õuesõppekuu ning 9. mail toimus Kaja metsas Pallipõnni keskkonnateemaline orienteerumismäng, kus koos meie Naksitrallide, Sipsikute ja Pätude lastega tundsid sportimisest ja looduses tegutsemisest rõõmu Männi, Männikäbi ja Tähekese lasteaia lapsed.

 

Lõbusates mängulistes tegevustes tuli lastel läbida kinnisilmi tunnetusrada ja kuulata samaaegselt ümbritsevast tulevaid helisid, arvata ära kompimise teel looduses leiduvat materjali, pugeda läbi nöörist ämblikuvõrgu, võistelda käbijooksus ning kombineeritud teatevõistluses, kus vahenditeks käbid, tühjad ketšupiämbrid ja munakarbid.

 

Lastel oli põnev päev, saadi uusi teadmisi keskkonnahoiust, õpiti sotsiaalseid oskusi - kaaslastega arvestamist ja meeskonnas tegutsemist ning nauditi liikumist värskes õhus. 

11. mail osalevad Kaja metsa orienteerumismängul lasteaia ülejäänud vanemad rühmad ning meie kõige pisematele toimub üritus lasteia hoovis järgmisel nädalal.

 

Aitäh meie liikumisõpetajatele Helgi Palmile ja Katrin Rõõmusoksale toreda sportliku päeva eest.

soojendusharjutused käbijooks kompimiskeksus sildid lõppu jooks võidu teatejooks tunnetusrada simad kinni ämblikuvõrk 20220509 102712

 

Lisatud 10.05.2022